Tamamlanmış Mahou Tsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito

RedGhost

Kolektif Temsilcisi
Kolektif Temsilcisi
Çevirmen
Kodlayıcı
Editör
Silici

Anime Adı: Mahou Tsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito
Çeviri: RedGhost
Kodlama: RedGhost
Tür: Fantastik, Romantizm, Büyü
Tarih: 10 Eylül, 2016 - 9 Eylül, 2017

Konu:
Hatori Chise 16 yaşındadır ama herkesten çok kaybetmiştir. Ne ailesi ne de umudu vardır, bütün kapılar ona kapalı gibidir. Ama kaderin şans çarkı onun için dönmeye başlar. En karanlık saatinde gizemli Magus, Chitose'nin arkasında belirir, ona geri çeviremeyeceği bir şans verir. İnsandan çok şeytana benzeyen Magus, ona ışığın umudunu getirebilecek midir, yoksa onu daha çok karanlığa mı çekecektir?

Gizlenmiş İçerik

Bu İçeriği Görüntülemek İçin Yorum Yapmanız Gerekmektedir.

Son düzenleme:

onr28

Yeni Üye
Üye
mangası iyiydi acaba animeside aynı seviyedemi yinede şimdiden çeviri için teşekkür ederim

kaichou-chan

Yeni Üye
Üye
Mangası iyiydi ya. Stüdyomuz da Wit, kötü bir şey olacağını sanmıyorum pek, şimdi bakacağım. :D Ellerinize sağlık. ^-^
Edit: Bu arada baya çabuk düşmüş, biraz zaman alır diye düşünüyordum. :rolleyes:

RedGhost

Kolektif Temsilcisi
Kolektif Temsilcisi
Çevirmen
Kodlayıcı
Editör
Silici
Mangası iyiydi ya. Stüdyomuz da Wit, kötü bir şey olacağını sanmıyorum pek, şimdi bakacağım. :D Ellerinize sağlık. ^-^
Edit: Bu arada baya çabuk düşmüş, biraz zaman alır diye düşünüyordum. :rolleyes:
Yarım saatte çevirdim. Çok uzun değildi. Edit yapacak zamanım oldu. Font ayarları falan yaptım kalan zamanda da. ^-^