Forumun Akatsuki Fansub için Asıl Taşıdığı Anlam

Angelo

Yeni Üye
Üye
Katılım
15 Ocak 2019
Mesajlar
24
Puanları
3
Öncelikle Akatsuki subs'ın çok değerli üyeleri(!) için ne anlama geldiğini söyleyelim.

Bu forum net olarak bu elemanlar için: tşk, emekleriniz için sağolun, zorla yaptırılan yorum... gibi mesajlar yazarak anime indirebildikleri bir serverdır. Bu kesim %95'i aşkın olmasına rağmen neden bu forum hala devam ettiriliyor onu da anlamak mümkün değil zaten. ''Aç bir veri depolama serverı ya da dosya paylaşım sitesi. Orda direkt yayınla kendi ismin adı altında'' diye düşünenleri de olabilir.

%5 lik forumu yaşatmaya çalışan gariban kesim:

bu elemanlar madem işler forum yolu ile yapılıyor deyip az biraz daha işin içine fikirlerini, duygu ve düşünecelerini katmaya çalışırlar. ''Yorum yapmadan link vermeme'' ilginçliğini şu şekilde yorumlamaları muhtemeldir:
yav bu adminler herhalde forum da aktif kalsın, burada sohbet muhabbet ortamı oluşsun, hatta bazı etkinlikler düzenleyelim... diye böyle bir şey getirmişler e biz de buna pozitif katkıda bulunalım.

şimdi ayrıca forumda şöyle güzel yazan 3 kişi olsa fazla değil 3 kişi olsa bu elemanların yaptığı en çöp geyik discordun yaptığı en kral geyikten daha kaliteli olur. yüzünüzde 1 hafta sonra bile okuduğunuzda bir tebessüm oluşur. ama discordda 1 hafta sonra o mesajları bul bulabilirsen.

Adminler:

Fansubda herkes tşk yazdigindan kimsenin ucuruldugunu da zamnetmiyorum. Halbuki forum kurallari sanki zarokonun "ahan da buldum acigini ban ban" diye gezen eski forum kami-samalari gibi dolasacagini vaadediyordu. :(

Burdan yola cikarak belki onceleri sicak bir forum ortami hedeflenmis olabilir. Ancak ya cevrilen serileri izleyen kesimin buna hic alisik olmamasi ya da paylasacak hicbir fikirleri olmamasi sebebiyle forum ellerinde patlamistir.

KageHoshi-sensei ne gerek vardi o kadar ugrasmana ya. Basic bir sey yap millet zaten senin siteye koydugun ozelliklerin 1-2 tanesini kullaniyor.
 
Son düzenleme:

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)