En çok beğendiğin anime

'Anime Sohbet' forumunda Ameliaa tarafından 11 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Buraya en beğendiğimiz animeleri yazalım :) Ben başlıyorum. Benim Sailor Moon onun bende yeri apayrıdır belik de ilk animem olduğu içindir:)

2. En sevdiğim anime One Piece'tir. Kurgusu olsun karakterleri olsun her şeyiyle beni çok bağladı. Yaklaşık 10 yıl daha devam edecek :) Bittiği gün büyük bir anma töreni düzenleyeceğim kendi çapımda :D

Collapse Signature Expand Signature
    deaoflilium bunu beğendi.
  3. NARUTOOO <3 <3 <3

4. Death Note, tekrar tekrar izliyorum bir efsane.

5. Benim en sevdiğim anime Charlotte. Beni karakterleriyle, konusuyla vs. en çok etkileyen anime o oldu. Naruto'yu, Higurashi no naku koro ni'yi falan da seviyorum ama beni sıkmayan ve en çok etkileyen Charlotte'ydi. Gerçi Jun Maeda'nın yazdığı çoğu anime ben de ayrı bir etki bırakıyor ama neyse :D

KuroKANEKİ bunu beğendi.
  6. benim en sevdiğim ve ilk animem olan attack on titan images.jpg

7. Fate/zero ve Fate/Stay Night - UBW [Animasyon grafikleri ve dövüş sahneleri çok iyi]
    Attack on TİTAN [Muhteşem bir hikaye kurgusu var ve soundtrack ları beni benden alır]
    JoJo's Bizarre Adventure [En epik sahnede bile güldürebilen anime :D]
    Kangoku Gakuen [Prison School] [Çok fazla ecchi sevmem ama bu anime gözlerimi yaşartacak kadar güldürebilen bir anime]
    Nichijou [Şu ana kadar izlediğim en komik anime]
    Youjo Senki [Saga of Tanya the Evil] [Bir baş karakter ancak bu kadar mükemmel tasarlanabilir]

KuroKANEKİ bunu beğendi.
  8. İlk bölümlerde sıkıcı olan 91 Days'i gerek kurgu bakımından, gerek çizim bakımından ve gerekse sürükleyicilik bakımından önde gelen bir seri olarak görüyorum.

Collapse Signature Expand Signature
    KuroKANEKİ bunu beğendi.
  9. Tokyo Ghoul serisi
    Sword Art Online serisi
    Danmachi serisi
    Gamers
    High School DxD serisi (yalnız ilk 3 sezon,4.sezon bi işe yaramaz berbat)
    Kimi no na wa
    Date A Live
    Devils Line
    Guilty Crown
    Akame Ga Kill
    Gokukoku Go Brynhildr(baya bi üzücüydü)
    ve yukarıdaki animelerin türlerindeki animeleri seviyorum.(Biraz fazla mı oldu acaba ?)

10. Kawai des

11. Çok zor bir soru benim için. SAece bir tane ile sınırlandıramam :( Genel listem şu şekilde :

SNK
    Ajin
    Code Geass
    Monstar
    Şuan güncel olarak izlediğim B: The Beginning iyi bir final verirse bu listeye girmeye hak kazanabilir sanırım :)

Bu Sayfayı Paylaş