En çok beğendiğin anime

Ameliaa

Yeni Üye
Üye
Alınan Beğeni
2
Buraya en beğendiğimiz animeleri yazalım :) Ben başlıyorum. Benim Sailor Moon onun bende yeri apayrıdır belik de ilk animem olduğu içindir:)

Magmana

Üye
Emekli
Alınan Beğeni
31
En sevdiğim anime One Piece'tir. Kurgusu olsun karakterleri olsun her şeyiyle beni çok bağladı. Yaklaşık 10 yıl daha devam edecek :) Bittiği gün büyük bir anma töreni düzenleyeceğim kendi çapımda :D

Nanadaimex

Manga Ekibi Lideri
Site Yetkilisi
Manga Ekibi Lideri
Fansub Yetkilisi
Çevirmen
Editör
Alınan Beğeni
8
NARUTOOO <3 <3 <3

Yumiji

Yeni Üye
Üye
Alınan Beğeni
1
Benim en sevdiğim anime Charlotte. Beni karakterleriyle, konusuyla vs. en çok etkileyen anime o oldu. Naruto'yu, Higurashi no naku koro ni'yi falan da seviyorum ama beni sıkmayan ve en çok etkileyen Charlotte'ydi. Gerçi Jun Maeda'nın yazdığı çoğu anime ben de ayrı bir etki bırakıyor ama neyse :D

veysel534

Yeni Üye
Üye
Alınan Beğeni
1
Fate/zero ve Fate/Stay Night - UBW [Animasyon grafikleri ve dövüş sahneleri çok iyi]
Attack on TİTAN [Muhteşem bir hikaye kurgusu var ve soundtrack ları beni benden alır]
JoJo's Bizarre Adventure [En epik sahnede bile güldürebilen anime :D]
Kangoku Gakuen [Prison School] [Çok fazla ecchi sevmem ama bu anime gözlerimi yaşartacak kadar güldürebilen bir anime]
Nichijou [Şu ana kadar izlediğim en komik anime]
Youjo Senki [Saga of Tanya the Evil] [Bir baş karakter ancak bu kadar mükemmel tasarlanabilir]

KuroKANEKİ

Yeni Üye
Üye
Alınan Beğeni
3
Tokyo Ghoul serisi
Sword Art Online serisi
Danmachi serisi
Gamers
High School DxD serisi (yalnız ilk 3 sezon,4.sezon bi işe yaramaz berbat)
Kimi no na wa
Date A Live
Devils Line
Guilty Crown
Akame Ga Kill
Gokukoku Go Brynhildr(baya bi üzücüydü)
ve yukarıdaki animelerin türlerindeki animeleri seviyorum.(Biraz fazla mı oldu acaba ?)

KuroKANEKİ

Yeni Üye
Üye
Alınan Beğeni
3
Benim en sevdiğim anime Charlotte. Beni karakterleriyle, konusuyla vs. en çok etkileyen anime o oldu. Naruto'yu, Higurashi no naku koro ni'yi falan da seviyorum ama beni sıkmayan ve en çok etkileyen Charlotte'ydi. Gerçi Jun Maeda'nın yazdığı çoğu anime ben de ayrı bir etki bırakıyor ama neyse :D

Kawai des

Lilyum

Yeni Üye
Üye
Alınan Beğeni
1
Çok zor bir soru benim için. SAece bir tane ile sınırlandıramam :( Genel listem şu şekilde :

SNK
Ajin
Code Geass
Monstar
Şuan güncel olarak izlediğim B: The Beginning iyi bir final verirse bu listeye girmeye hak kazanabilir sanırım :)

Haruka660

Yeni Üye
Üye
Alınan Beğeni
0
İzleyip bitirdiğim bir sürü anime var ama en çok naruto yu seviyorum galiba,onun yeri çok farklı :D

Angelo

Yeni Üye
Üye
Alınan Beğeni
7
Full Metal Alchemist Brotherhood.
Bu seriyi epey once izledigimden ayrintili olarak cok aciklama yapamacagim malesef ancak goruslerim uc assagi bes yukari sununla paralellik gosterir,

https://eksisozluk.com/entry/46987784

Acaba bir kez daha mi izlemeliyim diye dusunmedim degil simdi :)

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:2)