teknosos

Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

YouJiin

Yeni Üye
Emekli
Kıyıda köşede kalmış, çok bilinmesine rağmen çevrilmeyen, çevrilse de kalitesi kötü olan sevdiğiniz ve çevrilmesini istediğiniz animeleri türünü ayırt etmeksizin yazıp bize öneride bulunabilirsiniz :)
[Not:Evet Tabikide AlangovaKurome ' den Alıntı Yaptım Ne Sandınız :)]

Master1

Yeni Üye
Üye
Abi Capeta Çevirirmisinz türkanimede 16 bölümü kendi sitesinde 30 bölüme kadar cevrilmiş yayınlanmamış Bi zahmet 16 dan devam ederek cevirirmisiniz

YouJiin

Yeni Üye
Emekli
Abi Capeta Çevirirmisinz türkanimede 16 bölümü kendi sitesinde 30 bölüme kadar cevrilmiş yayınlanmamış Bi zahmet 16 dan devam ederek cevirirmisiniz
Önerinizi Dikkate Aldık :) Çevirmenlerle Görüşeceğiz.Fakat Yeni Çevirmenler Gelene Kadar Çevirebileceğimizi Düşünmüyorum.Yinede İsteğiniz İçin Teşekkür Ederiz.İyi Günler Dileriz ;)

Poyraz_Kara

Yeni Üye
Üye
Moderatör tarafında düzenlendi:

Master1

Yeni Üye
Üye
Abi Ben capeta ,istemiştim onu geçte sunu çevirimisinz movie bu cevrilmise ing izlicem yeteri kadar anlym zaten Scryed Alteration

Zentaro

Kurucu
Yönetici
Kolektif Temsilcisi
Kurucu
İnsan Kaynakları Elemanı
Çevirmen
Kodlayıcı
Tasarımcı
Zamanlayıcı
Üye
Redaktör
Tüm istek çeviriler göz önünde bulundurulacak, uygun görülürse çevrilecektir.

RobinDick

Yeni Üye
Üye
Çoook kolay gelsin Soul Contract anime serisini çevirmeyi düşünür müsünüz ? Tüm emekleriniz için teşekkürler :)

serife_ouz

Yeni Üye
Üye
Yume iro patissiere:);)
Kodomo no omocha

Not: Yume iro patissiere'nin daha fazla cevrilmesini istiyorum.:)

kiminokawaewa

Yeni Üye
Üye
"Knight's & Magic" animesini çevirirseniz sevinirim açıkcası. Yeni bölümün pazar günü gelmesine rağmen animeyi çeviren fansublar acayip şekilde geçiktirdiler. Bu işi doğru düzgün yapan siz olduğunuz için geldim :)

Kirito00

Yeni Üye
Üye
Chou yuu sekai: Being the Reality animesini ne zaman çevireceksiniz veya çevirmeyi düşünüyormusunuz?

Targeomenti

Yeni Üye
Üye
Tüm istek çeviriler göz önünde bulundurulacak, uygun görülürse çevrilecektir.
Şuan devam eden bir seri olan Kakegurui isimli kumar-gizem türüne sahip olan animenin çevirisini yapabilir misiniz?
Akatsuki Fansub çeviriye başlamış ancak sonradan çeviriyi bırakmış.Aynı şey çoğu Fansub içinde geçerli.Şuan çeviren Fansublar ise yeterince kaliteli ve özenli çalışmıyor, çeviriyi zamanında yetiştiremiyor ve içinde genellikle çeviri hatası, imla hatası, yanlış kelimi yazımı vs oluyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Reinne

Üye
Yönetici
İnsan Kaynakları Elemanı
Çevirmen
Kodlayıcı
Şuan devam eden bir seri olan Kakegurui isimli kumar-gizem türüne sahip olan animenin çevirisini yapabilir misiniz?
Akatsuki Fansub çeviriye başlamış ancak sonradan çeviriyi bırakmış.Aynı şey çoğu Fansub içinde geçerli.Şuan çeviren Fansublar ise yeterince kaliteli ve özenli çalışmıyor, çeviriyi zamanında yetiştiremiyor ve içinde genellikle çeviri hatası, imla hatası, yanlış kelimi yazımı vs oluyor.
Onu çeviren arkadaş firarda, hiçbir yerden ulaşamamaktayız. Halihazırda çevirmen yokluğu yaşadığımız için de böyle kalıyor sanırım.

BySabir

Yeni Üye
Üye
Usta anime ceviri istek listesi yaptım şimdiden teşekkür ederim
.cardfight vanguard g serisi
.yu gi oh 5D , zexal ,
.dragon collection
.duel masters serisi
. Future card buddyfight serisi
.mix master serisi
.bakegyamon
.majin bone
. Oreca battle
Çocuk animesi diyip çoğu fansub değirmenden yarıda bırakmış ama siz hep çevirilerini ak tamamlıyorsunuz bu yüzden buraya yazdım lütfen cevirirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

uchiha_itachi

Yeni Üye
Üye
InuYasha'nın çevirisi 119 da bırakmışlar, toplam 167 bölüm var, 2004'de bitmiş bir anime . Bunun kalan bölümlerini çevirebilirseniz harika olur.

Reinne

Üye
Yönetici
İnsan Kaynakları Elemanı
Çevirmen
Kodlayıcı
InuYasha'nın çevirisi 119 da bırakmışlar, toplam 167 bölüm var, 2004'de bitmiş bir anime . Bunun kalan bölümlerini çevirebilirseniz harika olur.
Halihazırda eskiçeviri adlı grup o seriyi aktif olarak çevirmekte.