Benzer Anime Bulmak için Kullanabileceğiniz bir Site

Angelo

Yeni Üye
Üye
Evet arkadaslar, animeye mangaya yeni baslamis arkadaslarin veya uzun suredir izleyip okuyanlarin dahi arada sirada ya arkadas su animeye benzer bisey bulsam da izlesem dedigi mutlaka olmustur. İlk basladigim siralar yahu acaba death note benzeyen seyler var midir diye aranirken (hadi itiraf edin hangimiz yapmadik bunu :) ) rastladigim ancak sonrasinda da cok kullanmadigim bir siteyi sizinle paylaşmak istiyorum. Ayrica forumda da bazi arkadaslarin ayni dertten muzdarip oldugunu okumustum buyrun efenim

https://tastedive.com

Site hakkinda biraz bahsedecek olursak giris sayfasinda da goreceginiz uzere burdan yalnizca benzer anime manga onerileri almakla kalmayip eger ilginiz varsa kitap dizi ve film onerileri de alabilirsiniz. Kendimden ornek vermem gerekirse Monster adli animeden sonra Disconnect adli bir film bulmustum ve az cok psikolojik cozumleme yonunden birbirlerine benziyorlardi. Tabi ki cok sacma tavsiyeleri de olmuyor degil. Buna da ornek olarak sitenin su tavsiyeyi yaptigini yazayim "if you like kapicilar krali we recommend sherlock holmes" wtf! Her seyi bulamasa da yine de elinizin altinda bulunsun belki isinize yarar. Bu arada eger az cok ingilizce biliyorsaniz tavsiye ettigi filmin animenin veya manganin kisa bir ozetine de yer veriyor bu da gayet yararli diye dusunuyorum. Yani cok da körlemesine degil anlayacağiniz. :)

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)