28 Şubat 2019 - Yenilikler

Zentaro

Kurucu
Site Yetkilisi
Fansub Kurucusu
Anime Ekibi Lideri
Fansub Yetkilisi
Çevirmen
Moderatör
Kodlayıcı
Grafiker
Zamanlayıcı
Üye
Redaktör
Katılım
25 Temmuz 2016
Mesaj
63
Alınan Beğeni
70
Puan
18
Yaş
23
#1

aa6.png
25 Ocak'ta çalışma planımızla beraber açıkladığımız, özellikle yarım kalan çevirilerimizi tamamlamaya ve ileride aynı tatsız durumun yaşanmamasına yönelik ama aynı zamanda genel olarak çevirileri teslim şeklimizi değiştiren ve size sunduğumuz hizmetin kalitesini arttıran yenilikler, "25 Ocak Reformları" adı verilebilecek bir yenilik silsilesinin başlangıcı sayılabilir. Çalışma planıyla beraber açıklananlar, bu reformların yalnızca bir ayağıydı ve orada vaat ettiklerimizi gerçekleştiriyor, yarım bıraktığımız serileri birer birer tamamlıyor ve ilerliyoruz, hatta sunucumuzda bir anket yaparak size de ilerlememiz konusunda ne düşündüğünüzü sorduk ve olumlu yanıt aldık: Reformlarımızın, çeviri hizmetimize yönelik ayağı başarılı ilerliyor.


Ancak grubumuzun sorunları kökünden çözmesi ve emin adımlarla ilerlemeye devam etmesi için yalnızca o yenilikler yeterli değil. Kalıcı bir geliri olmayan, ve arada sırada elde ettiği küçük gelirleri de giderleri karşılamaya yetmeyen grubumuzun, kalıcı bir gelir kaynağına, bir fona ihtiyacı var. Bu konuda açıklayacağım yenilikler bu ekonomik sorunumuzun çözümüne yöneliktir (ancak tamamen çözecek nitelikte değildir, 25 Ocak Reformları tamamlanana kadar kesin bir çözüme ulaşmayı umuyoruz).

-Hem forumların bulunduğu anasayfaya, hem de şu ana kadar reklamsız olan ve her linki kısaltmak için kullandığımız kendimize ait link kısaltıcımıza reklamlar eklendi. Reklamlar, sizi rahatsız etmemesi için en az dikkat çekenlerden seçildi. Ayrıca, sitemize reklam vermek isteyenler benimle iletişime geçebilir.

-Bağış linki eklendi.

Hâlen açıklamadığımız ama hem sizin fansub deneyiminizi geliştirecek hem de ekonomik açıdan bizi destekleyecek projelerimiz bulunmakta, reformları ilerlettiğimiz gelecek günlerde bunlardan da haberdar olacaksınız.
 

Angelo

Yeni Üye
Üye
Katılım
15 Ocak 2019
Mesaj
22
Alınan Beğeni
10
Puan
3
#2
Son düzenleme:

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:6)