Tamamlanmış Fate/Apocrypha

'Tamamlanan Anime Çevirileri' forumunda Stapimaz tarafından 12 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. dawdwadwadawda

2. teşekkürler

3. teşekkürler

4. Çeviri için teşekkürler

5. Yeni bölümler ne zaman gelir :(

6. ya 1ay 2 hafta oldu yabancılar 23cü bölümü çevirdi ingilizceye youtbeye bile düştü daha türkçe dublaj yok niye oluoyr bu gecıkme

7. bu mesajı okuyan yetkili kişi neden 1 ay 2 haftadır yeni bölüm gelmedi yabancı çeviri siteleri inglizce dublaf olarak 23.bölümü bile çevirmişler youtubeye bile düşmüş biz neden hağla 19.bölümdeyiz neden yeni bölüm çıkmıyor her gün yeni bölüm geldimi diye bakmaktan bıktım bi tarih belirleyin o tarihte bakalım sineme filimi gibi 2 aya bir bölüm gelio alt tarafı inglizceden türkçeye çeviriceksiniz inglizcem biraz daha iyi olsa izlemiştim zaten çoktan sadece inglizce izleyince konu hakkimiyeti ve bazı ince meseleleri anlamıyorum

8. bu mesajı okuyan yetkili kişi neden 1 ay 2 haftadır yeni bölüm gelmedi yabancı çeviri siteleri inglizce dublaf olarak 23.bölümü bile çevirmişler youtubeye bile düşmüş biz neden hağla 19.bölümdeyiz neden yeni bölüm çıkmıyor her gün yeni bölüm geldimi diye bakmaktan bıktım bi tarih belirleyin o tarihte bakalım sineme filimi gibi 2 aya bir bölüm gelio alt tarafı inglizceden türkçeye çeviriceksiniz inglizcem biraz daha iyi olsa izlemiştim zaten çoktan sadece inglizce izleyince konu hakkimiyeti ve bazı ince meseleleri anlamıyorum

9. Teşekkürler

10. teşekkürler

11. teşekkürler

12. Sağol bebeğim

13. Arigato gozeymasu

14. çok teşekkürler emeğinize sağlık

15. teşekkürler

16. Teşekkürler.

17. Teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.

Bu Sayfayı Paylaş