En çok beğendiğin anime

'Anime Sohbet' forumunda Ameliaa tarafından 11 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Buraya en beğendiğimiz animeleri yazalım :) Ben başlıyorum. Benim Sailor Moon onun bende yeri apayrıdır belik de ilk animem olduğu içindir:)

2. En sevdiğim anime One Piece'tir. Kurgusu olsun karakterleri olsun her şeyiyle beni çok bağladı. Yaklaşık 10 yıl daha devam edecek :) Bittiği gün büyük bir anma töreni düzenleyeceğim kendi çapımda :D

Collapse Signature Expand Signature
  3. NARUTOOO <3 <3 <3

4. Death Note, tekrar tekrar izliyorum bir efsane.

5. Benim en sevdiğim anime Charlotte. Beni karakterleriyle, konusuyla vs. en çok etkileyen anime o oldu. Naruto'yu, Higurashi no naku koro ni'yi falan da seviyorum ama beni sıkmayan ve en çok etkileyen Charlotte'ydi. Gerçi Jun Maeda'nın yazdığı çoğu anime ben de ayrı bir etki bırakıyor ama neyse :D

6. benim en sevdiğim ve ilk animem olan attack on titan images.jpg

7. Fate/zero ve Fate/Stay Night - UBW [Animasyon grafikleri ve dövüş sahneleri çok iyi]
    Attack on TİTAN [Muhteşem bir hikaye kurgusu var ve soundtrack ları beni benden alır]
    JoJo's Bizarre Adventure [En epik sahnede bile güldürebilen anime :D]
    Kangoku Gakuen [Prison School] [Çok fazla ecchi sevmem ama bu anime gözlerimi yaşartacak kadar güldürebilen bir anime]
    Nichijou [Şu ana kadar izlediğim en komik anime]
    Youjo Senki [Saga of Tanya the Evil] [Bir baş karakter ancak bu kadar mükemmel tasarlanabilir]

8. İlk bölümlerde sıkıcı olan 91 Days'i gerek kurgu bakımından, gerek çizim bakımından ve gerekse sürükleyicilik bakımından önde gelen bir seri olarak görüyorum.

Collapse Signature Expand Signature

Bu Sayfayı Paylaş